Te va tăia ca o lamă
S-ar putea chiar să frângă câteva inimi diseară
Nu vrea, dar e belea-n paradis
E-n toane și noaptea-i de-abia la-nceput
Nu lăsa dimineața să vină
Vrea să danseze ca și cum n-ar privi-o nimeni, ca și cum n-ar fi nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, ca și cum n-ar fi nimeni
Face camera să răsune
Nimic n-o s-o doboare
Pe frecvența ei, da
Nu poți doar să lași o fată să fie? Da
E-n toane și noaptea-i de-abia la-nceput
Nu lăsa dimineața să vină
Vrea să danseze ca și cum n-ar privi-o nimeni, ca și cum n-ar fi nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, nimeni, nimeni, nimeni, nimeni
Ca și cum n-ar fi nimeni, ca și cum n-ar fi nimeni