LEARN LYRICS

Sunt chiar bine, acum că s-a terminat
Am mers mai departe și-mi trăiesc viața
Dar uneori îmi pierd cumpătul
Și nu te pot scoate din minte
Dacă aș putea să mă întorc în timp
Aș face lucrurile diferit, da, n-aș mai sta pe gânduri
Îmi distrag atenția, mă gândesc la altcineva
Dar din când în când, îmi amintesc de tine
E doar atunci când stau în pat de una singură
Și mă trezesc și nu-ți văd numele pe telefon
Până și-n momentele în care cred că mi-e mai bine singură
Atunci îmi amintesc, atunci îmi amintesc
De fiecare dată când trec pe lângă casa ta prin ploaie
Și-mi spun că ai fost cea mai mare greșeală
Apoi, exact când cred că în sfârșit sunt bine
Atunci îmi amintesc, atunci îmi amintesc
Prietenii mei îmi spun să nu ascult
Vocile care îmi umblă prin cap
Așa că încerc să șterg toate amintirile
Dar ești foarte greu de uitat
Dacă aș putea să mă întorc în timp
Aș face lucrurile diferit, n-aș mai sta pe gânduri
Îmi distrag atenția, mă gândesc la altcineva
Dar din când în când, îmi amintesc de tine
E doar atunci când stau în pat de una singură
Și mă trezesc și nu-ți văd numele pe telefon
Până și-n momentele în care cred că mi-e mai bine singură
Atunci îmi amintesc, atunci îmi amintesc
De fiecare dată când trec pe lângă casa ta prin ploaie
Și-mi spun că ai fost cea mai mare greșeală
Apoi, exact când cred că în sfârșit sunt bine
Atunci îmi amintesc, atunci îmi amintesc
Mi-e dor de tine, de tine
Mi-e dor de tine, de tine
E doar atunci când stau în pat de una singură
Și mă trezesc și nu-ți văd numele pe telefon
Până și-n momentele în care cred că mi-e mai bine singură
Atunci îmi amintesc, atunci îmi amintesc