Dacă Young Metro n-are încredere-n tine, o să te-mpușc
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Mă trezesc în fiecare dimineață, până seara, număr teancuri
Am știut că fundu-i real când i-am dat-o, a sărit înapoi
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Băi, am fost lefter rău, am încasat un cec și mi-am revenit
D town LAX, în fiecare săptămână mă-ntorc
Dacă ești unul adevărat, atunci știi cum să-ți revii
N-am datorii la nimeni, la nimeni
Mereu la treabă, n-am hobby-uri
Am orașul cu mine fiindcă sunt de-al casei
Vibrez mai mult decât telefonu' meu
Lasă-mă-n pace, sunt pe cont propriu
Uite, am tăiat-o pe c*rva aia ca la montaj
Tata-i șmecher, e genetică
Ți-am auzit noul rahat, e patetic
Contractul tău ar trebui făcut bucăți
Mi-am dus băieții cu avion privat din ghetou
Am fost real, da, o mie la sută
Gașca-i plină de vedete ca muntele Paramount
Să pariezi pe mine e riscul corect
N-o ard niciodată cu schimbatul taberei
Schimb viteza pe tura de noapte
Mi se pune negru-n fața ochilor fiindcă sunt iluminat
Dumnezeu îmi vorbește în tăcere
Dar îl aud de fiecare dată, frate
Mulțumesc Doamne, Dumnezeu să te binecuvânteze, îți mulțumesc mult
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Mă trezesc în fiecare dimineață, până seara, număr teancuri
Am știut că fundu-i real când i-am dat-o, a sărit înapoi
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Băi, am fost lefter rău, am încasat un cec și mi-am revenit
D town LAX, în fiecare săptămână mă-ntorc
Dacă ești unul adevărat, atunci știi cum să-ți revii
Uite, m-am trezit în modul bestie
Cu iubita mea, asta-i frumoasa și bestia
Sunt în top 5, negrii ăștia dorm însă
Singurul lucru vândut complet sunt locurile
Nu mi-am vândut sufletul, n-o voi face niciodată
Negrule, cum îndrăznești să stai în fața mea și să nu-mi respecți autoritatea
Dacă te pui cu gloria mea, o să devin sângeros
Am făcut de toate, mai puțin să-mi fac griji
O grămadă de dramă, povestea vieții mele
Credință cât un bob de muștar, am continuat să cresc
Am știut că viața asta mi-a fost menită
Negrii se schimbă mai des ca mărunțișul în fântâni
Când karma se-ntoarce, le voi ura de bine
Trăiesc de parcă-s pe pastila fără limite
Rup scena ca și cum aș fi Denzel
Nebun ca geaca mea legată strâns
Negrule, nu joc teatru, dar o să fac scandal
Pungă de hârtie maro ca pachetul de prânz
Dă-te-napoi, napoi, napoi, napoi
Negrule, o să-mi trebuiască vreo 3 metri
Sau vei fi călcat în picioare de zece picioare
O să-mi pierd mereu cumpătul
Nu poți să mă faci să număr pân' la zece
Dacă pierd 1, îmi revin cum a făcut-o 2, 3 cu 4, 5
Am văzut săli de judecată și locuri la meci, nu mulți au văzut ambele părți
Negrule, preiau din nou controlul
Cel defavorizat tocmai s-a transformat în lup și foamea crește constant
Da, eu iau deciziile în timp ce tu te învoiești
Nu-mi iau liber niciodată vara sau toamna
Când rămâi atât de dedicat
Doar cazi, dar nu renunți niciodată, deci
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Mă trezesc în fiecare dimineață, până seara, număr teancuri
Am știut că fundu-i real când i-am dat-o, a sărit înapoi
Aseară am pierdut, dar diseară-mi revin
Băi, am fost lefter rău, am încasat un cec și mi-am revenit
D town LAX, în fiecare săptămână mă-ntorc
Dacă ești unul adevărat, atunci știi cum să-ți revii
Sari, sari, c*rvo, sari