Să-ți spun că îmi pare rău
Nu știi cât ești de minunată
Să-ți spun că am nevoie de tine
Să-ți spun că te-am pus mai presus
Și pune-mi întrebările tale
Hai să ne întoarcem la început
Iar mintea, o știință aparte
Nimeni n-a zis că a fost ușor
E așa păcat că ne despărțim
Nimeni n-a zis că a fost ușor
Nimeni n-a zis vreodată că va fi atât de greu
Nu vorbesc la fel de tare ca inima mea
Vino înapoi și bântuie-mă
Nimeni n-a zis că a fost ușor
E așa păcat că ne despărțim
Nimeni n-a zis că a fost ușor
Nimeni n-a zis vreodată că va fi atât de greu