Uneori zburăm, uneori cădem
Uneori simt că nu suntem nimic
Visăm la lumină, dansăm în întuneric
Tu umpli golurile din inima mea, mm-mm
Sunt eu cu adevărat a mea? Ești tu cu adevărat al tău?
Dacă toate emoțiile tale ajung direct la inima mea
Când plângi, simt totul
Oricând pleci, îți aștept telefonul
Tu ești totul pentru care trăiesc
S-ar putea să rămân pentru totdeauna
Voi încerca să fie mai bine
Uneori avem dreptate, uneori greșim
Uneori limita n-a fost niciodată trasată
Nopțile-n care ne certăm, atingem un punct sensibil
Apoi uităm de ce ne certam
Stăm pe podea, dorm în brațele tale
Oprim lumea-n loc să stăm exact unde suntem
Tragem jaluzelele, încuiem toate ușile
Lucrurile se destramă și te doresc mai mult
Tu ești totul pentru care trăiesc
S-ar putea să rămân pentru totdeauna
Voi încerca să fie mai bine
Ah-ah-ah-ah-ah-ah-ah Yeah