LEARN LYRICS

Dacă trag tare
Să știi că merită
Joc cărțile potrivite
Nu mi-e frică să muncesc
Îi dau la o parte
Când spun că nu merit
Cu mâna pe inimă
Tu îmi menții focul aprins, hei
E o nebunie când îmi strigi numele
Îmi place când mă dai peste cap în fiecare zi
Când mă gândesc la asta aș putea înnebuni
Iată-ne, e frumos, sunt dată pe spate
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
Când devine greu
Și începe să toarne
Eu dau focul mai tare
'Că drama nu e importantă
Lasă-i pe toți să vorbească, vorbească
Doar o s-o ignor
Cu mâna pe inimă
Tu, tu mă faci să merg înainte
E o nebunie când îmi strigi numele
B.I.G. Sean, Dun? Ok
Azi m-am trezit simțindu-mă ca primarul
Am petrecut cam o oră uitându-mă în oglindă
Așa cum ar trebui, la câte am îndurat
Nu-i de mirare că arăt al naibii de bine
Probabil aș putea ieși din orice situație
În care încerci să mă bagi
Dacă înot cu piranha
Garantez că probabil o să am o cină cu pește
Am cunoscut o tipă cu forme sexy
Ca Jessie J, avem o escapadă
Unde e extra sigur
Mă face să vreau să cedez
Nu să iau ca la cutia milei
Wow
Toate premiile, sutienele, mașinile, de la un perete la altul
Era totul un miraj
Și aș putea pierde totul în seara asta
Doar ca să arăt lumii
Că aș putea s-o fac de două ori
Asta-i viața mea
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
D-D-D-Dizzee
Rascal, dublez dolarul
Sunt un frate din jet-set
Mai multe hituri decât un boxer amator
Dar nu pot fi încadrat
Flow-ul e strâns ca dreadurile lui Bob Marley
Nu pot fi doborât
Sunt pe culme și nu pot fi depășit
Mă dezlănțui
Am luat-o razna
Nu pot fi oprit
Trag pe dreapta cu un 'Rari șmecher, nebunie, ce
Opusul lui
Nu-mi vine să cred dacă o să încing petrecerea
Nu pot fi blocat
Peste 10 ani de când conduc jocul
Voi, fraților, abia ați intrat în joc
Dar acum vin din nou
Să fac lumea să o ia razna
O sută de mii de oameni
Care înnebunesc în noroi și în ploaie
Femei pe umeri, fără bluze
Strigându-mi numele
Sunt în mintea lor
De ce m-aș plânge?
Credeam că sunt Boy in da Corner
Dar sunt într-un penthouse
N*gre, unde e apa?
Trăiesc
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
Dacă ăsta e un vis, nu-mi deschid ochii
Dorm? Nu, sunt vie
Nu-mi vine să cred că asta e viața mea
În fantezia mea ne dezlănțuim
Sălbatic sălbatic să-sălbatic
Sălbatic sălbatic să-sălbatic Jessie J
Sălbatic sălbatic să-sălbatic
Sălbatic sălbatic să-sălbatic