Ani de zile, m-ai hrănit doar cu firimituri
Ai zis că sunt prea greu de iubit, woah
Ani de zile, am încercat să fiu mai presus
Eram doar lumină și iubire
Dar acum sunt gen, 'Taci dr*cului', woah
Nu mai ai ce să-mi iei
Nu, nu vreau să fac o scenă
Asta-i noaptea, aprind un chibrit
O să încerc să iert și să uit
Aprind o țigară, și-o privesc cum arde
Odată cu trecutul, voi trage-n piept cenușa
O să încerc să iert și să uit
Aprind o țigară, și-o privesc cum arde
Mulțumesc că mi-ai arătat durerea
Greșeala ar fi să rămân, ayy
Nu mai ai ce să-mi iei
Nu, nu vreau să fac o scenă
Asta-i noaptea, aprind un chibrit
O să încerc să iert și să uit
Aprind o țigară, și-o privesc cum arde
Odată cu trecutul, voi trage-n piept cenușa
O să încerc să iert și să uit
Aprind o țigară, și-o privesc cum arde
Îmi pare rău, știu că doare
În sfârșit mă pun pe primul loc
Îmi pare rău, știu că doare
În sfârșit mă pun pe primul loc