LEARN LYRICS

Îmi petrec timpul îngrijorat de promisiuni încălcate
Concentrat pe mirosul tuturor țigărilor arse
Gândurile mi se repetă întruna
Singura alinare pe care o am
Căci într-o clipă voi fi
Ceva ce vei uita
Fără speranță, romantic fără speranță
Tu, tu m-ai abandonat
Sunt trist, trist, trist
Acum spune-mi, am fost vreodată ceva ce-ai putea regreta
Știu că n-am fost alesul pentru tine
Dar măcar am dat tot ce-am putut
Înconjurat de întrebări ca, 'De ce v-ați despărțit?'
Dar dacă-mi amintesc bine
Tu ești cel care-a plecat
Voi fi fără speranță, un romantic incurabil
Tu, tu m-ai abandonat
Sunt trist, trist, trist
Obișnuiai să mă înalți
Dar cred că timpul nostru a expirat
Îți dau chibritul
Dă foc iubirii noastre
Fără speranță, romantic fără speranță
Tu, tu m-ai abandonat
Sunt trist, trist, trist
Acum spune-mi, am fost vreodată ceva ce-ai putea regreta
Știu că n-am fost alesul pentru tine
Dar măcar am dat tot ce-am putut
Înconjurat de întrebări ca, 'De ce v-ați despărțit?'
Dar dacă-mi amintesc bine
Tu ești cel care-a plecat
Voi fi fără speranță, un romantic incurabil
Tu, tu m-ai abandonat
Sunt trist, trist, trist
Da, sunt trist, trist, trist
Da, sunt trist, trist, trist