Toată lumea-n doi pași în
Toată lumea-n doi pași în
Simți energia asta?
Ăsta e începutul a ceva măreț
Poate am întârziat un pic, hei
Dar măcar suntem pe drum
Ai prea mult timp de pierdut
Concentrându-te pe ce zice lumea
S-ar putea să nu le placă că am ajuns
Dar suntem aici să rămânem
Lasă-ți tristețea pe masă
Ia-ți grijile și aruncă-le pe geam
Nu trebuie să-ți știe prietenii
Sunt atâtea belele în care să intrăm
Am un Chevrolet complet negru
N-ai nicio destinație
Călătorind încotro ne duce vântul
Poate doar din loc în loc
C*cat, tocmai am absolvit
N-am nicio obligație
Așa că hai să ne distrăm un pic
Hai, lasă baltă toate relațiile
Lasă-ți tristețea pe masă
Ia-ți grijile și aruncă-le pe geam
Nu trebuie să-ți știe prietenii
Sunt atâtea belele în care să intrăm