LEARN LYRICS

Am mai fost aici, înconjurați de frig
Mă duci în locuri pe care nu le-am cunoscut niciodată
Și mă împingi în locuri unde n-o să merg niciodată
Aș muri pentru tine
Spune-mi adevărul
Sunt eu tot ce-ți trebuie?
Sincer să fiu, tu ești tot ce-mi trebuie mie
De la început și pentru totdeauna
Aș lupta pentru tine
Da, dar m-ai doborât cu dragostea
Acum ai inima mea
De ce nu te oprești acum?
M-ai pus la pământ
Da, acum ai inima mea
De ce nu te oprești acum?
Am trecut prin toate
Am trecut prin ce-i mai rău
Dar n-am știut niciodată cât de mult poate să doară iubirea noastră
Te-am pus pe tine mai presus de familia mea
Să-mi scriu sentimentele e singurul lucru care merge
Nu mai aud nimic de la prietenii pe care îi credeam ai mei
Dar mă agăț de poeziile pe care ți le scriam
Fericiți la șaptesprezece, eu vedeam doi, tu vedeai trei
Cred că versurile noastre sunt structurate ca un haiku
M-ai doborât cu dragostea
Și acum ai inima mea
De ce nu te oprești acum?
M-ai pus la pământ
Și acum ai inima mea
De ce nu te oprești acum?
Doborât, doborât
Doborât, doborât
Doborât
Doborât