Ceva a pus stăpânire pe mine în ultima vreme
Simt cum pereții se strâng în jurul meu
Și diavolul îmi bate la ușă
Mi-am ieșit din minți, de câte ori
Ți-am spus că nu mă pricep să fiu singur?
Da, mă consumă, încercând din răsputeri să mă abțin
Să nu-mi smulg pielea de pe oase, nu știi
Mă destram chiar în fața ta, nu vezi?
Da, îmi frângi inima, baby
Problema e că-ți vreau corpul ca un dependent, ca un obicei prost
De obiceiurile proaste scapi greu când sunt cu tine
Da, știu, m-aș putea descurca singur
Dar vreau acea magie neagră, reală, de lună plină și e nevoie de doi
Problema e că atunci când sunt cu tine, sunt un dependent
Și am nevoie de alinare, pielea mea între dinții tăi
Nu pot vedea pădurea din cauza copacilor
M-ai adus în genunchi, dragă, te rog
Mă destram chiar în fața ta, nu vezi?
Da, îmi frângi inima, baby
Mă destram chiar în fața ta, nu vezi?